Home / Showbiz / Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj.

Ajo së fundi në rrjetin social “Instagram” ka postuar një fotografi ku nuk duket edhe aq mirë sa pritej.

Buzët shumë të errëta duket që nuk po i shkojnë shumë Vesës.

Bashkangjitur po ua sjellim fotografinë, gjykojeni vetë./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *