Home / Showbiz / Xheni e Bernardi nuk do të jenë më pjesë e ‘Dance with me’? (Foto)

Xheni e Bernardi nuk do të jenë më pjesë e ‘Dance with me’? (Foto)

Xheni dhe Benardi janë një nga çiftet më të dashur të publikut, të cilët po i rrezistojnë kohës dhe pas daljes nga Big Brodher 9, edicioni nga ku lindi dhe dashuria e tyre.

Ata tashmë janë pjesë e showt ‘Dance with me’. Pasioni më i madh i Benardit është boksi, ai ushtrohet rregullisht dhe me sa duket ka marrë një dëmtim në sy.

Edhe pse syri i itj është nxirrë duket se kjo është nëj situatë kalimtare dhe nuk do të pengojë rrugëtimin e tij në shown më të fundit ku po marin pjesë.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *