Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidentohet 38 vjeçari nga fshati Veshallë – (VIDEO)

Aksidentohet 38 vjeçari nga fshati Veshallë – (VIDEO)

Dje rreth orës 12 e 40 minuta, në rrugën Murat Baftjari në Tetovë është aksidentuar një këmbësor 38 vjeçarë nga fshati Veshallë me iniciale R.M. Ai është goditur nga një veturë e tipit Mercedes e drejtuar nga 37 vjeçari I.D nga fshati Saraqinë, transmeton Televizioni Koha.

Në aksident, këmbësori ka marrë lëndime trupore dhe me veturë tjetër është dërguar për në Spitalin Klinik të Tetovës ku edhe mbajtur për kurim të mëtejshëm. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe punohet në zbardhjen e plotë të këtij aksidenti, përcjell Televizioni Koha.

Sipas policisë, dyshohet se shkak për këtë akisdent ka qenë shpejtësia me të cilën ka lëvizur makina. /Tv Koha/

 

Gjithashtu lexo

Izairi i Komunës së Zhelinës pëson rëndë me Listën e këshilltarëve

Garat në shumë komuna do të shkojnë në balotazh. Është votuar edhe për kandidatët por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *