Home / Showbiz / Aktorja e njohur e ‘Egjelit’ sot ka ditëlindjen, pamje nga festa

Aktorja e njohur e ‘Egjelit’ sot ka ditëlindjen, pamje nga festa

Aktorja e njohur, Xhejlane Tërbunja sot ka ditëlindjene saj të 31-të.

Kjo është bërë e ditur nga një mike e saj nëpërmjet disa Instastory të publikur mbrëmë nga festa e organizuar për aktoren, shkruan lajmi.

Xhejlane Tërbunja njihet për rolet e saj në disa prej paraqitjeve nëpër filma e seriale e aktualisht u bë pjesë e ‘Egjelit’ aty ku rrëmbeu vëmendjen e publikut duke freskuar serialin në fjalë si një personazh i ri brenda tij.

Kujtojmë se ajo gjithashtu e dashur për publikun mbetet nga ‘Vikendi’ ku shfaqet si një grua e viteve të mëhershme e cila tregon me humor jetën e dikurshme në fshat.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *