Home / Showbiz / Blero me cilën këngëtare po vjen me bashkëpunim

Blero me cilën këngëtare po vjen me bashkëpunim

Një tjetër bashkëpunim interesant do të vijë brenda pak javësh në estradë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Blero dhe Albulena Ukaj, të cilët kanë përfunduar punën për këngën e tyre më të re, të titulluar “Mbylli sytë”.

Dyshja kanë zbuluar se kënga e re do të jetë baladë ritmike, e cila trajton temën e dashurisë.

Kënga është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Albulena Ukaj
Telegrafi ka siguruar disa imazhe ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve, në të cilin dyshja do të shfaqen mjaft me stil.

Projekti “Mbylli sytë”, do të jetë i gatshëm për publikut brenda pak javëve. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *