Home / Kuriozitete / Burrit të verbër i bien milonat nga çanta, shikoni si reagojnë njerëzit

Burrit të verbër i bien milonat nga çanta, shikoni si reagojnë njerëzit

Disa qytetarë kanë rënë pre e një videoje gazmore, ku një i ri shtiret si i verbër teksa po udhëton me një çantë plot me para.

Ai hap çantën në rrugë për të derdhur paratë dhe shikon si do të reagojnë qytetarët. Po ju si do të vepronit nëse do të ndesheshit me një rast të tillë të vërtetë?

 

Gjithashtu lexo

Historia qe preku miliona lexues….

Diten kur lindi vajza jone, bashkeshorti im nuk ishte i lumtur. Zhgenjimi i tij ishte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *