Home / Showbiz / Despacito tani ne versionin me çifteli (VIDEO)

Despacito tani ne versionin me çifteli (VIDEO)

Vjen edhe një version i “Despacito-s”, por kësaj here shumë më ndryshe Hiti “Despacito” i cili deri më tani ka grumbulluar mbi 4 miliardë klikime në kanalin zyrtar “Youtube” është bërë cover në shumë versione, mirëpo kësaj here vjen edhe në versionin tjetër më të veçantë.
Është Fatmir Makolli ai i cili “Despaciton” e ktheu në një version shumë më ndryshe dhe unik pra me çifteli, shkruan rtv21.tv. Ai sapo ka lansuar instrumetalin dhe klipin këtij projekti. Makolli paraqitet në klip me veshje tradicionale, e me çiftelinë e tij ai nxjerr tingujt e melodisë së hitit të këtij viti “Despacito”. Gjithashtu, pjesë e klipit është edhe një grup valletarësh nga “Artdesing” të Jeton Vorfit duke i dhënë frymë mjaft interesante këtij projekti.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *