Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB,

Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim në makinën “Nisan Mikra” me targa të Greqisë, është gjetur i vdekur B.M (49).

Nga ana e Mjekut është konstatuar vdekje pa shenja të dhunës. Hetim në vendngjarje është kryer nga ana e Prokurorit Publik dhe ekip i SPB Prilep.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion./Express/

Gjithashtu lexo

Izairi i Komunës së Zhelinës pëson rëndë me Listën e këshilltarëve

Garat në shumë komuna do të shkojnë në balotazh. Është votuar edhe për kandidatët por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *