Home / Showbiz / Ja sa bukur duket Remzie Osmani së bashku me renë e saj (Foto)

Ja sa bukur duket Remzie Osmani së bashku me renë e saj (Foto)

Para pak jave është fejuar djali i Remzie Osmanit, ku edhe pse me një fejesë të vogël e familjare prapë u përfol shumë.

Së fundi Remzia ka postuar një fotografi me tashmë renë e saj Gëzimen dhe të dyja duken shumë bukur.

Gëzimja veshur me një fustan ngjyre të kuqe dukej shumë mirë dhe në formë, por mbrapa nuk mbeste as Remzia e cila nuk dukej aspak keq.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *