Home / Showbiz / Kaq ‘hot’ janë mëngjeset e Fjolla Morinës?

Kaq ‘hot’ janë mëngjeset e Fjolla Morinës?

Fjolla Morina është këngëtarja nga Kosova dhe nënë e dy fëmijëve.

Ajo shquhet për vëmendjen që merrë gjithmonë nga mediat dhe fansat e sidomos pas prezantimeve të saj të nxehta në publik.

Sot Fjolla Morina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket e “çrregulluar” dhe aspak mbresëlënëse.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *