Home / Showbiz / Këtë stil të veshjes nuk e keni parë deri tani, Jonida e veçantë edhe këtë herë!

Këtë stil të veshjes nuk e keni parë deri tani, Jonida e veçantë edhe këtë herë!

Këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi e cila sa për muzikën shquhet për stilin e veçantë vazhdon që të qendroj në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket e mahnitëshme.

Veshur me një fund të zi të thjeshtë kombinuar me një duks të gjerë, ajo dukej shumë në formë dhe me stil.

Shikoni fotografitë.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *