Home / Showbiz / Kjo është bukuroshja që po garon për asambleiste në Prishtinë (FOTO)

Kjo është bukuroshja që po garon për asambleiste në Prishtinë (FOTO)

Florida Canolli, është një tjetër kandidate për asambleiste e cila ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj.

Canolli, garon për asamblesite nga rdhët e PDK’së në Prishtinë, ndërsa shihet shpesh në fushatë në përkrahje të kandidatit për kryetar Lirak Çelaj.

Në fotografitë e saj, mund të shihet se Florida është edhe një fëmër mjaft tërheqëse, shkruan Magazina.al

Kujtojme se babai i Florides eshte Naser Canolli, kryeshef ekzekutiv në Termokos./Magazina.al/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *