Home / Kryesoret / Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë.

Gjatë gjithë ditës do të mbizotërojë mot pa vranësira lokale, për dallim nga ditët e kaluara, dhe do të ketë diell gjatë gjithë ditës, në gjithë territorin e vendit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 në mëngjes e deri në 23 gradë celsius gjatë ditës. Mbrëmja do të arrij temperatura deri 10 gradë.

Edhe fundjava do të jetë njejtë, me temperatura mbi 20 gradë celsius dhe shumë diell.

Gjithashtu lexo

Izairi i Komunës së Zhelinës pëson rëndë me Listën e këshilltarëve

Garat në shumë komuna do të shkojnë në balotazh. Është votuar edhe për kandidatët por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *