Home / Showbiz / Motrat Mustafa publikojnë një foto ‘nervoz’ befason reagimi i Gilit dhe Lorit…

Motrat Mustafa publikojnë një foto ‘nervoz’ befason reagimi i Gilit dhe Lorit…

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ato janë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Dje dy motrat më të njohura Sahidja dhe Safetja postuan një foto së bashku me motrën e tyre të vogël Lulën, në të cilën të trijat kanë dalur me një fytyrë nervoze.

Ato që i kanë bërë ‘like’ fotos janë dy këngëtaret e njohura Gili dhe Lori, kjo e fundit madje edhe ka komentuar në të…

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *