Home / Showbiz / Reagon Zanfina: Nuk kam thënë se po tërhiqem nga muzika

Reagon Zanfina: Nuk kam thënë se po tërhiqem nga muzika

Zanfina nuk do të largohet nga skena muzikore Këngëtarja e mirënjohur, Zanfina Ismaili në një intervistë për Express rozë, ka deklaruar se ka vendosur që muzikën ta lë në plan të dytë dhe të fokusohet te profesioni i saj si Juriste.

Mirëpo, menjëherë pas intervistës shumë prej mediave kanë shkruar se Zanfina ka marrë një vendim për ta lënë përfundimisht muzikën. E pas këtyre “lajmeve” Zanfina ka reaguar, ajo ka thënë se “Asnjëherë në intervistë skom thon që po tërhiqen nga muzika”. Ndryshe “Sje ai mo” është kënga e fundit nga Zanfina e publikuar katër muaj më parë. 21Media

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *