Home / Showbiz / Surprizon Miriam Cani: Jep lajmin fantastik që të gjithë po prisnin

Surprizon Miriam Cani: Jep lajmin fantastik që të gjithë po prisnin

Ata janë padshim një prej çifteve më të adhuruar të shoëbiz-it shqiptar, me mijëra fansa që presin me padurim të mësojnë lajme të reja në lidhje me ta.

Dhe e reja e fundit që bëri të ditur Miriam Cani me siguri do të gëzojë së tepërmi shumë prej tyre.

E ftuar në emisionin ‘Wake Up’ në ‘Top Channel’, Miriami rrëfeu më në fund se ajo dhe Alban Skënderaj nuk e kanë eleminuar mundësinë e të bërit një dasmë.

‘Te lutem mos e prek këtë temë. Është temë shumë delikate. E kemi diskutuar shumë herë këto vite, por në radhë të parë duhet të gjejmë kohën sepse me angazhimet profesionale dhe pastaj me ardhjen e Amelisë s’na shkonte ndërmend.’- u shpreh Cani, pasi u pyet nga moderatori Eno Popi nëse ajo dhe Albani do të bënin një dasmë.

‘Ne jemi tipa pak të tërhequr, por një gjë është e sigurt, një ditë do ndodhë. Kur të na vijë natyrshëm do e bëjmë, pa planifikime.’- u shpreh kënhëtarja, e cila tashmë po përgatitet për spektaklin ‘The Voice Kids’ ku od të jetë në rolin e trajneres./Xing.al

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *