Home / Showbiz / Tuna pyet se a duhet t’i japë Coca-Cola djalit të saj 6 muajsh

Tuna pyet se a duhet t’i japë Coca-Cola djalit të saj 6 muajsh

Këngëtarja Tuna po na habitë me fotografitë që po i publikon në Instastory. Ajo mbrëmë tregoi se është lodhur nga të qenit nënë dhe se ka rrezik të eskalojë situate.

Ndërsa, sot ajo në Instastory, ka hedhur një imazh ku shihet se ka fotografuar Tianin teksa në dorë kishte një shishe të Coca Cola-s.

E sipas shkrimit të lënë, Tuna ka pyetur se a ta lejojë Tianin të pijë një pije të gazuar, për herë të parë për të.

Siç duket këngëtarja duhet të lexojë për anët negative të këtyre pijeve, para se t’ia jap djalit të saj.

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *