Home / Showbiz / Vdes tragjikisht modelja e njohur duke bërë video ‘topless’ në veturë

Vdes tragjikisht modelja e njohur duke bërë video ‘topless’ në veturë

Një modele e njohur ka humbur jetën tragjikisht në një aksident trafiku derisa ishte në një dritare të veturës.

Natalia Borodin, e veshur vetëm me brekë të bardha, u filmua duke luajtur pothuajse tërësisht e zhveshur pa sytjena, ndërsa shoqja e saj filmoi veprimin në një telefon celular, transmeton Gazeta Express.

Derisa Natalia po argëtohej jashtë dritares së veturës pothuajse lakuriq ajo duket se është goditur në një shtyllë. Mirror Online ka vendosur të modifikojë sekondat e fundit këtij aksidenti.

Natalia, 35-vjeçare ishte në pushime në Republikën Domenikane me shoqen e saj 32-vjeçare Ivanna Boiraçuk nga Ukraina. Një raport tha se ajo u dërgua në spital dhe vdiq më vonë nga “lëndimet serioze”.

Gazeta ruse Moskovsky Komsomolets raportoi: “Gruaja po argëtohej duke demonstruar gjinjtë e saj të zhveshur ndërsa shoqëruesi i saj e çoi makinën.”

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në një autostradë pranë Punta Cana në republikën

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *