Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetura përfshihet nga zjarri në Tetovë – (VIDEO)

Vetura përfshihet nga zjarri në Tetovë – (VIDEO)

Në rrugën Bllagoja Toska në rrethana të pasqaruara është shkaktuar zjarr në veturën Fiat Punto, me targa të Tetovës pronë e 63 vjeçarit M.E nga Tetova.

Zjarri fillimisht ka përfshirë pjesën e parë të veturës dhe më pas është përhapur dhe zgjeruar në tërë veturën. Me intervenimin e zjarrfikësve të Tetovës zjarri është lokalizuar. Dëmi i shkaktuar është vlerësuar rreth 60 mijë denarë. /Tv Koha/

 

 

 

Gjithashtu lexo

UNICEF: Investim në sistem efikas për mbrojtje sociale të fëmijëve të varfër

Qeveritë nga rajoni të investojnë në sistem më përkatës të mbrojtjes sociale të fëmijëve, kërkuan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *