Home / Lajme / Fotografia që mund t’i merrte jetën çiftit në ditën e dashurisë

Fotografia që mund t’i merrte jetën çiftit në ditën e dashurisë

Ky nuk është rasti i parë që tregon se mania e fotografive, në këtë rast autoportreteve, mund të ketë një fund tragjik! Ka ndodhur pikërisht dje, në ditën e të dashuruarve që një çift të ri, në përpjekje për të përjetësuar një çast në fotografi, mund të kishin vdekur!
Mustafa Artuç ka rënë nga disa shkëmbinj në ngushticën e Kasrikut, në provincën e Shirnakut, afër kufirit me Sirinë në juglindje të Turqisë, duke u plagosur rëndë.

Ka qenë e fejuara e tij, Z.F. ajo që ka njoftuar menjëherë ambulancën dhe forcat e shpëtimit, të cilat mbërritën me shpejtësi në vendngjarje. Për fat, ndërhyrja ka qenë e shpejtë dhe Artuc është nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu lexo

Arsyet pse të rinjtë fillojnë konsumimin e lëndëve të dëmshme për organizmin

Pirja e duhanit dhe konsumimi i alkoolit janë mjaft të dëmshme për organizmin, këtë e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *