Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Tetovë, lëndohen tre persona (VIDEO)

Aksident i rëndë në Tetovë, lëndohen tre persona (VIDEO)

Aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në rrugën Ilindenska, në udhëkryqin afër Universitetit të Tetovës. Aksidenti ka ndodhur mes makinave “Mercedes” dhe Renault”.

Sipas informacioneve të para tre persona janë lënduar, ndërsa të njëjtit janë dërguar në spital.

Pritet që pas hetimeve nga policia dhe prokurori publik të jepen më shumë detaje dhe të tregohen arsyet e aksidentit.

 

 

 

 

Fatmirësisht nuk janë regjistruar viktima  në njerëz, megjithëse janë evidentuar  disa persona të lënduar që tashmë janë dërguar  në qendrën klinike të Tetovës.

 

 

 

Gjithashtu lexo

Tragjedi në tregun e Shutkës, autobusi godet në tezgë, shitësi shpëton mbesën dhe vdes

Një tragjedi ka ndodhur në tregun e Shuto Orizares, ku një autobus privat është përplasur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *