Home / Showbiz / Aktori kosovar ironizon me femrat që përdorin botoxin në buzë

Aktori kosovar ironizon me femrat që përdorin botoxin në buzë

Tashmë është bërë ‘trend’ të bësh një ndërhyrje në fytyrë

Këto ndërhyrje kritikohen vazhdimisht për shkak se shumë prej atyre që bëjnë ndryshime në cilëndo pjesë të fytyrës, dështojnë, shkruan lajmi.

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu i njohur si Bufi, ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, meqë rast ka ironizuar me çështjen e botoxit.

“A ME JU SHTI PAK BOTOKS BUZVE”, ka pyetur ai, duke lënë ndjekësit të lënë përgjigjet e tyre sipët imazhit.

Spahiu njihet për një sërë rolesh në filma dhe seriale vendore.

Gjithashtu lexo

Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Në proekte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *