Home / Showbiz / Albërie Hadërgjonaj për herë të parë flet për ish-burrin e saj

Albërie Hadërgjonaj për herë të parë flet për ish-burrin e saj

Ja çfarë thotë këngëtarja

Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo ka nisur intervistën duke folur për vajzat dhe familjen e saj, ku ka thënë se ato ruajnë një kontakt të mirë me babain e tyre.

Më tej është ngacmuar nga Ermali,i cili i ka thënë:

Ç’bëhet me të?

“S’kam lidhje. Ai bashkëjeton me një vajzë dhe uroj të jenë mirë. Ai është shumë i rëndësishëm për mua dhe vajzat e mia, i dua të mirën se ka qenë burri im, është babai i vajzave të mia dhe më ka dhënë një dorë të madhe në karrierë”, është shprehur ajo

Gjithashtu lexo

Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Në proekte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *