Home / Lajme / Kronika e zezë / Digjet gjatë natës autobusi i linjës urbane, ja dyshimet

Digjet gjatë natës autobusi i linjës urbane, ja dyshimet

Një autobus i linjës urbane në qytetin e Vlorës është djegur gjatë natës së të shtunës, ndërsa ishte i parkuar.

Shkaku i zjarrit mendohet të ketë qenë një defekt në motor. Autobusi është djegur pjesërishtt, por për fat të mirë nuk ka pasur viktima apo lëndime, vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton lidhur me pistat që mund ta kenë shkaktuar djegien e autobusit urban.

Gjithashtu lexo

Tetovë: Para një kazinoje disa persona e rrahin një 53 vjeçar

Njëzet minuta para mesnate në Stacionin Policor në Aerodrom, 53 vjeçari M.K. nga Tetova ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *