Home / Lajme / Kronika e zezë / Duhej të vuajë dënim prej 2 viteve, policia arreston tetovarin në Tabanoc

Duhej të vuajë dënim prej 2 viteve, policia arreston tetovarin në Tabanoc

Me 26.05.2018 në orën 09.50 në vendkalimin kufitar në Tabanoc, gjatë kontrollit të pasaportës, është konstatuar se personi M.Sh.(27) nga Recica e Madhe, Tetovë, gjendet në listën për mbajtjen e dënimit me burg prej dy viteve e një muaj.

Ai është arrestuar dhe në orën 13.05 është dërguar te zyrtarët policor të SPB-së në Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu lexo

Tetovë: Para një kazinoje disa persona e rrahin një 53 vjeçar

Njëzet minuta para mesnate në Stacionin Policor në Aerodrom, 53 vjeçari M.K. nga Tetova ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *