Home / Showbiz / Legjenda e Hollywoodit akuzohet për ngacmim seksual

Legjenda e Hollywoodit akuzohet për ngacmim seksual

Ylli i ‘Shaëshank Redemption’ ka kërkuar ndjesë, duke thënë se nuk ka pasur qëllim që të bëjë dikë të ndihet keq apo parehatshëm.

Legjenda e Hollywoodit, Morgan Freeman, është akuzuar për sjellje të pahijshme seksuale nga tetë gra, transmeton Periksopi.

Ylli botëror, është aktori i fundit që thuhet se ka kryer abuzime seksuale para një dekade.

Dje ai lëshoi ​​një deklaratë për të kërkuar falje për “këdo që është ndiher keq apo e pa respektuar” nga sjellja e tij, pasiqë ai nuk ishte qëllimi i tij.

Gjashtëmbëdhjetë persona – tetë dëshmitarë dhe tetë që pretendojnë të jenë viktima kanë akuzuar Freeman për ‘sjellje të papërshtatshme dhe ngacmim seksual’, gjatë kohës sa punoni me të. /Periskopi

Gjithashtu lexo

Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Në proekte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *