Home / Sport / Pas dëmtimit, vjen lajmi shokues për Salah

Pas dëmtimit, vjen lajmi shokues për Salah

BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbë Botërorin.

Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit.

Kujtojmë që një ndërhyrje e Ramos në minutën e 25 i ka nxjerrë krahun egjiptianit i cili doli nga fusha e lojës me lot në sy.

Gjithashtu lexo

VIDEO/ Himni shqiptar bën bashkë tifozë e lojtarë në Zyrih

Shqipëria dhe Kosova u përballën në një ndeshje miqësore në Zyrih të Zvicrës, sfidë që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *