Home / Showbiz / Pas rikthimit në skenë, Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër

Pas rikthimit në skenë, Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër

Njihet edhe si diva e estradës shqiptare.

Adelina Ismaili është këngëtarja e cila për vite me radhë ka sjellë hite për publikun, shkruan lajmi.

Por, ajo më pastaj kishte vendosur të pauzojë për një periudhë të gjatë për t’iu përkushtuar familjes.

Së fundi, Adelina është rikthyer në muzikë me këngën “T’iqja”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Kënga po pritet mirë, ndërsa ajo ka filluar koncertet, në këtë rast mbrëmë ka performuar para bashkëatdhetarëve në Zvicër.

Në një video që Adelina ka publikuar në rrjete sociale, atmosfera shihet në maksimum dhe i gjithë publiku po këndonin bashkë me të.

https://youtu.be/4F07mOnlGjM

Gjithashtu lexo

Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Në proekte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *