Home / Lajme / Kronika e zezë / Udhëtarët rrahin një taksist në Shkup

Udhëtarët rrahin një taksist në Shkup

Në Stacionin Policor Gazi Babë, mbrëmë rreth orës 01.30, 37 vjeçari L.S. nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 1 në rrugën “519” fizikisht është sulmuar nga tre persona të panjohur, transmeton Almakos.

Ashtu si informuan nga MPB-ja, L.S., shofer taksie, ka marr një thirrje për të marr udhëtar në rrugën “519”. Kur ka arritur dhe i ka pyetur nëse ata janë personat që kanë thirr taksi, në atë moment fizikisht është sulmuar.

Policia po ndërmerr masa për gjetjen e kryerësve dhe zbardhjen e tërësishme të rastit./Almakos/

Gjithashtu lexo

Tetovë: Para një kazinoje disa persona e rrahin një 53 vjeçar

Njëzet minuta para mesnate në Stacionin Policor në Aerodrom, 53 vjeçari M.K. nga Tetova ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *