Home / Showbiz / Zbulohet: Ja kur do të publikohet kënga e Ardian Bujupit me Xhensila Myrtezajn

Zbulohet: Ja kur do të publikohet kënga e Ardian Bujupit me Xhensila Myrtezajn

Ditë më parë, Ardian Bujupi e zbuloi bashkëpunimin e tij të radhës i cili është me Xhensila Myrtezajn.

Kënga me emrin “Çika Çika”, është finalizuar dhe do të publikohet me herët se ç’prisnit.

Ishte Ardiani ai që e zbuloi datën e lansimit të këtij projekti, përmes një fotografie të postuar në Instagram.

“01.06.2018”, ka shkruar artisti.

Ju kujtojmë që para kësaj, Ardini solli “Arigato” kilpi i së cilës u realizua në Dubai./Prive.al

Gjithashtu lexo

Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Në proekte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *