Home / Lajme / Botë / AUTOPSIA KONFIRMON DYSHIMET – ASTORI NUK KA VDEKUR NË GJUMË

AUTOPSIA KONFIRMON DYSHIMET – ASTORI NUK KA VDEKUR NË GJUMË

Vdekja e mbrojtësit italian, Davide Astori tronditi të gjithë botën e futbollit. U pretendua se 31-vjeçari vdiq në gjumë gjatë grumbullimit me ekipin e tij në Udine, por mjekësia ligjore, pas ekspertizës së barë, arriti në konkluzionin se ish-kapiteni i Fiorentinës, nuk ka vdekur në gjumë.

Profesorët Karlo Moreski dhe Gaetano Thiene, përgënjeshtron atë që është thënë deri tani për ndarjen nga jeta të kapitenit të Fiorentinës natën e 4 marsit, kur ai gjendej i vetëm në dhomën e hotelit para ndeshjes me Udinezen.

Gjithashtu lexo

FOTO/Tensione dhe provokime në Gazimestan, serbët me bluza të Millosheviqit e Mladiqit

Disa qindra serbë janë të pranishëm në manifestimin e Vidovdanit në Gazimestan, disa kilometra larg …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *