Home / Sport / Buba dhe Cuculi nuk janë më pjesë e Shkëndijës.

Buba dhe Cuculi nuk janë më pjesë e Shkëndijës.

KF Shkëndija falemenderon Ferhan Hasanin dhe Ardian Cuculin për
kontributin e dhënë në fanellën kuqezi dhe u dëshiron gjithë të mirat në
të ardhmen.Ferhan Hasani dhe Ardian Cuculi nuk janë më pjesë e
Shkëndijës. Të dy futbollistëve u skadoi kontrata më 15 qershor, ndërsa
pas bisedimeve me kryesinë është vendosur që bashkëpunimi mos të
vazhdohet në të ardhmen. Kështu dy lojtarët tashmë janë larguar nga
skuadra dhe si futbollistë të lirë do të kërkojnë angazhimin e rradhës.
KF Shkëndija me këtë rast falemenderon Ferhan Hasanin dhe Ardian
Cuculin për kontributin e dhënë gjatë periudhës që ishin pjesë e skuadrës
kuqezi, duke u dëshiruar gjithë të mirat në të ardhmen. Prej 20 qershor
deri më 2 korrik ekipi do të qëndrojë në Rogashka Sllatina të Sllovenisë
ku do të zhvillohet faza kryesore përgatitore, ndërsa janë paraparë tre
deri katër ndeshje kontrolluese

Gjithashtu lexo

Futbollisti Tetovar Me Sukses Kaloi Vizitat Mjekësore Te Lacio

Futbollit elitar italian i shtohet edhe një shqiptarë. Fjala është për futbollistin me origjinë nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *