Home / Showbiz / Dua Lipas ia gjuajnë flamurin rus në skenë, veprimi i saj do t’ju befasoj

Dua Lipas ia gjuajnë flamurin rus në skenë, veprimi i saj do t’ju befasoj

Dua Lipa ka mbajtur në Moskë një koncert në kuadër të shumë koncerteve që është duke zhvilluar në vende të ndryshme të Evropës.

Ajo është mirëpritur nga fansat atje mirëpo edhe është befasuar në një moment gjatë performancës. Derisa po këndonte këngën “Hotter than hell”, asaj i është gjuajtur në skenë një flamur i Rusisë mirëpo këngëtarja me prejardhje nga Kosova e ka marrë atë nga toka dhe vetëm e ka larguar ngadalë në pjesën e prapme të skenës.

Për të parë momentin shikoni videon më poshtë nga minuta 54:00.

Gjithashtu lexo

Lukarevska: Ish-funksionarët e DAP-it kanë punuar jashtë ligjit

“Kemi dëshmi, jemi lidhur me institucionet, janë ngritur disa procedura për punë të paligjshme nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *