Home / Sport / Karateisti gostivaras, Berat Jakupi morri pjesë në turneun me renome ndërkombëtare “ Premier League Istanbul 2018”,

Karateisti gostivaras, Berat Jakupi morri pjesë në turneun me renome ndërkombëtare “ Premier League Istanbul 2018”,

Karateisti gostivaras, Berat Jakupi morri pjesë në turneun me renome ndërkombëtare “ Premier League Istanbul 2018”, ku me shumë sukses dhe meritë arriti të ngadhnjen medaljen e argjendtë në karate1. Ishte ky suksesi i radhës i Jakupit në arenën ndërkombëtare. Në vazhdim ua përcjellim video matarialin nga përballja e Jakupit me Iranianin Mahdi Khodabakhshi në garën finale, e cila u zgjodh si goditja më atraktive e turneut ndërkombëtar./TV KOHA/

Gjithashtu lexo

Vitrina e muzeut të Realit nuk ka vend për trofeun e 13-të të Ligës së Kampionëve

Pushtimi i Ligës së Kampionëve në Kievi ka rritur numrin e kurorave evropiane për Real …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *