Home / Lajme / Kronika e zezë / Njoftim; Ndërroi jetë Prof. Dr. Vullnet Palloshi

Njoftim; Ndërroi jetë Prof. Dr. Vullnet Palloshi

Njoftim
Njoftojmë të afërmit, kolegët, bashkëpunëtorët dhe të gjithë qytetarët se Prof. Dr.
Vullnet Palloshi i lindur më 09.10.1950 në Tetovë, ndërroi jetë sot si pasojë e një
sëmundjeje të rëndë. Varrimi i të ndjerit do të bëhet në varrezat e qytetit të Tetovës pas
Namazit të Iqindisë, nesër, e martë (19.06.2018). Kortezhi do të niset nga Xhamia e
Pashës.

Gjithashtu lexo

Shqiptari vret veten pas humbjes së Belgjikës, vuri bast rrogën dhe…

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *