Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë: Para një kazinoje disa persona e rrahin një 53 vjeçar

Tetovë: Para një kazinoje disa persona e rrahin një 53 vjeçar

Njëzet minuta para mesnate në Stacionin Policor në Aerodrom, 53 vjeçari M.K. nga Tetova ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 23 para kazinos në qendrën tregtare ‘Shkupjania’ fizikisht është sulmuar nga disa persona të panjohur, transmeton Almakos.

Nga sulmi, M.K. me lëndime është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Shën Naum Ohri” ku iu është dhënë ndihmë mjekësore.

Po ndërmerren masa për gjetjen e kryerësve dhe zbardhjen e tërësishme të rastit./Almakos/

Gjithashtu lexo

Shqiptari vret veten pas humbjes së Belgjikës, vuri bast rrogën dhe…

Një 44 vjeçar baba i dy fëmijëve të vegjël në kushte depresive i ka dhënë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *