Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Aksident nė autostradėn Shkup-Tetovė, njė grua e vdekur
Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, një grua e vdekur
27 prill-Një grua e moshës 37 vjeçare ka gjetur vdekjen kurse, bashkëshorti i saj dhe dy fëmijët janë lënduar kur vetura e tipit “Audi 4” ka dalë nga autostrada Tetovë-Shkup në afërsi të kompleksit “Petrol Kompani”.
Aksident nė autostradėn Shkup-Tetovė, njė grua e vdekur
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Shkup Tetovë, në afërsi të fshatit Zhelinë. Një makinë e tipit Audi nga shkaqe ende të panjohura ka dalë nga rruga dhe ka goditur rrethojat e saj, për pasojë në vendin e ngjarjes ka mbetur e vdekur 37 vjeçarja me inicialet M.Q e cila ka qenë në makinën e drejtuar nga i shoqi i saj SH.Q i cili ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në klinikën e Shkupit. Lëndime më të lehta kanë marrë dy bashkudhëtarët tjerë të makinës D.Q. dhe I.Q. Në vendin e aksidentit kanë dalë gjykatësi hetues dhe organet e rendit të cilat me detaje rreth aksidentit do të dalin gjatë ditës së nesërme


Publikuar: 27.04.2012 (23:58), Lexuar: 2845 herė
Komentet
jeton ismani më datë 01/05/2012 ka shkruajtur:
ngushllime
Nderim - më datë 02/05/2012 ka shkruajtur:
Ngushllime familjes
Venhar më datë 02/05/2012 ka shkruajtur:
Ngushelime

Komenti juaj
Ndalohet përdorimi i gjuhës degjenerues dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit.

Copyright © 2015 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio