Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi sonte mysafir në Tv Koha
Menduh Thaci sonte mysafir ne Tv Koha

Menduh Thaçi sonte mysafir në Tv Koha

20 maj-Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30.
Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.

Sonte (e Hënë), më 20 maj, mysafir në emisionin Mejdani, në televizionin Koha, është kryetari I partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi.

Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30.

Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.

Gjithashtu lexo

skopje-zagadeno-d-540x301

Ndotje të ajrit në Tetovë, Shkup, Kërçovë, Kavadar dhe Veles

 Ndotje të ajrit me përqëndrime të larta të grimcave PM10 prej mbrëmë i regjistruan stacionet …

6 komente

  1. Menduh Thaçi mbreti i politikes shqipetare ne R e M.

  2. hajt zoti na rujt nga ky …..

  3. mjer at qe e mallkon populli e jo ai qe mallkon popullin

  4. ti je eroj po von dah kuptojn shipet se jan bashku meh shk.patrihotat qe sillen si tornadat e amr

  5. pse zoti tu ruje nga ki njeri duhet të thojsh flm oh Zot xhi eh kemi

  6. Menduh Thaci esht Patriot Nr.1 edhe Trim por cka te ban i shkreti se Krejt shteti ju ka gjujt ne krie,krejt shpijunat munden te Fitojn ne Maqedonij se i permban UDB.se atine kesoj kuklla si Ali Ahmeti i Duan ma mir te jesh Humbes dhe Faq

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *