Arta Bajrami bëhet ‘nuse’, publikon foto me vello

Arta Bajrami cilësohet të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Në proekte muzikore nuk është edhe aq e angazhuar, por që përmes rrjeteve sociale mund të shikoni imazhe të llojllojshme të saj, shkruan lajmi net.

Arta edhe pse është nënë e tre fëmijëve vazhdon të jetë në top formë, fotografitë e së cilës pëlqehen dhe komentohen vazhdimisht nga fansat

Në një që ka shpërndarë së fundmi, ajo kthehet prapa në kohë që siç duket ka nostalgji për ditën e dasmës.

Megjithatë, nuk mund të themi që si nuse nuk duket bukur Arta!!

“Asaj”, është projekti i fundit që këngëtarja Bajrami ka sjell në bashkëpunim me reperin nga Mitrovica Mc Kresha.