Home Authors Posts by Amir Abdiu

Amir Abdiu

28629 POSTS 0 COMMENTS

SHOWBIZ

Blero: Po të mos ishte kënga “5”, nuk e di a...

Artisti, Blero është mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar. Ai deri më tani ka sjell një mori këngësh dhe bashkëpunime të ndryshme me artistë të...