Home / Horoskopi ditor

Horoskopi ditor

Horoskopi ditor – 16.09.2017

Dashi Do tregoheni shumë striktë në dashuri sot dhe shpesh do e vini partnerin/en në siklet. Mos e teproni nëse nuk doni të keni mosmarrëveshje të mëdha. Beqarët do duhet të marrin disa vendime të cilat mund t’ua ndryshojnë përfundimisht jetën. Në planin financiar gjërat do shkojnë më së miri. …

Më tepër »

Horoskopi, 15 shtator 2017

Dashi Mëngjesin do ta keni të zënë më punë, fitime dhe shpenzime, por duke filluar nga orët e pasdites, me ndikimin e Hënës, çdo gjë do të ndryshojë në qiellin tuaj të brendshëm. Do të kaloni një mbrëmje të këndshme me miqtë apo vetëm me partnerin. Demi Do të jeni …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 11.09.2017

Dashi Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e te dashurit te zemrës dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast prej tij. Ai ka menduar t’iu beje një propozim shume interesant. Beqaret duhet te pranojnë ftesat dhe …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 10.09.2017

Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft harmonike. Do e kuptoni me se miri atë qe keni ne krah dhe do e toleroni me tepër. Disa mund te vendosin ta zyrtarizojne lidhjen. Beqaret vetëm ne orët e fundit te ditës do mund …

Më tepër »

Përse fëmijët nuk duhen pyetur “Pse”?

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 6 shtator 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do ndiheni më afër partnerit/es tuaj gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia me të do jetë …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 31.08.2017

Dashi Jeta sentimentale e çifteve do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur. Jupiteri do e forcoje bashkëpunimin dhe komunikimin. Beqaret do fillojnë një aventure te bukur dhe mjaft emocionuese. Do ndiheni me mire se kohet e fundit dhe nuk do ankoheni për vetminë. Nëse nuk pakësoni shpenzimet do keni tronditje …

Më tepër »

HOROSKOPI. 28/08/2017

Dashi Me kaq shumë yje të pranishëm në shenjën tuaj, do të arrini të shfaqni energji maksimale në punë. Do të jetë ditë ideale për biznes. Në mbrëmje do e gjeni veten në një festë, por do të keni dhe një ftesë tjetër, gjë që do ua bëjë të vështirë …

Më tepër »

Horoskopi ditor, 24 gusht

Ky është horoskopi për ditën e diel, 24 gusht 2017. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në mëngjes Hëna do të bëjë që e gjithë vëmendja të jetë e përqendruar tek financat. Paratë vijnë dhe ikin, …

Më tepër »