Home / Horoskopi ditor

Horoskopi ditor

Horoskopi ditor – 23.12.2016

Dashi Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni një dite te qëndrueshme dhe here pas here kjo gjë do ju mërzitë. Beqaret do e dëshirojnë me çdo kusht krijimin e një lidhjeje dhe mund te …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 21.12.2016

Dashi Dite me pak e tensionuar ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm dhe do i kuptoni edhe gabimet qe keni bere me herët. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por nuk do ja dalin ende …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 16.12.2016

Dashi Dite e sotme nuk do jete aspak pasionante për juve qe jeni ne një lidhje. Për shume gjera madje nuk do merreni vesh dhe mund te keni debate te zjarrta. Beqaret për fat te mire do marrin deklarata te forta dashurie dhe jeta do ju ndryshoje menjëherë. Ne planin …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 13.12.2016

Dashi Mjedisi yjor do nxite disa mosmarrëveshje ne jetën tuaj ne çift, por ato nuk do vazhdojnë shume dhe nuk do lënë pasoja. Beqaret do jene tejet tërheqës dhe do marrin propozime nga me te ndryshmet. Ne fund do e kenë ata ne dore zgjedhjen qe do bëjnë. Ne planin …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 09.12.2016

Dashi Dite përgjithësisht pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do flisni dhe do dashuroheni qetësisht me atë qe keni ne krah. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane, prandaj nuk do kërkojnë asgjë tjetër me ngulm. Perspektivat financiare do jene te …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 08.12.2016

Dashi Dite e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni qe ne mëngjes disa probleme te vogla qe keni pasur dhe do jeni me te qete qe nga mesdita. Beqaret nuk do dine si te veprojnë ne mënyrë qe …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 07.12.2016

Dashi Jeta juaj ne çift do konsolidohet mjaft gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe nga ana tjetër do i pranoni gabimet qe ju vete keni bere. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera për te filluar lidhje serioze. Ne planin financiar do mbizotërojë …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 06.12.2016

Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet te bëni shume kujdes me partnerin tuaj. Po i kërkuat gjera te pamundura do e dekurajoni dhe do e mërzitni tej mase atë. Beqaret do e gjejnë me shpejt nga sa kishin menduar shpirtin e tyre binjak dhe do fillojnë një lidhje fantastike. …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 03.12.2016

Dashi Komunikimi me partnerin nuk do jete aspak i mire gjate kësaj dite. Mund te keni here pas here mosmarrëveshje dhe probleme te forta me partnerin dhe ndonjëherë mund te mendoni edhe t’i jepni fund gjithçkaje. Beqaret do fillojnë aventura te këndshme te cilat do i mbushin me gëzim. Buxhetin …

Më tepër »

Horoskopi ditor – 02.12.2016

Dashi Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Me ne fund do rigjeni paqen e aq shume kërkuar dhe do ndiheni mjaft te qete. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. …

Më tepër »