Home / Showbiz

Showbiz

Kur do të bëhet “Bambi” dhëndër

Jeta private e të famshmëve, pashmangshëm është ne interes të gjithë atyre që e përcjellin krijimtarinë e tyre. Ku shkojnë, ku dalin, me kë rrinë e nganjëherë çfarë preferojnë të hanë e pinë janë pyetjet e tyre te vazhdueshme. Por pyetja kryesore për ta është se me kënd janë në …

Më tepër »

Ndahet edhe një çift i famshëm (FOTO)

Jesse Williams dhe gruaja e tij Aryn Drake-Lee janë ndarë pas gati pesë vjet martesë. 35-vjeçari dhe gruaja e tij kishin paraqitur edhe letrat për të filluar procesin për divorc, javën e kaluar, megjithëse është e paqartë se kush i parashtroi i pari dokumentet. Jesse dhe Aryn kanë dy fëmijë …

Më tepër »

Tentativë për vetëvrasje në familjen Kardashian

Promoja e “Keeping Up With The Kardashians” ka shfaqur 8 oficerë policie tek shtëpia e 30-vjeçarit pas një video të postuar në “Snapchat” ku Rob shihej se po kalonte një krizë nervore. Episodi tregon momentin kur Rob arriti në shtëpi dhe zbuloi se Chyna e kishte braktisur atë dhe ishte …

Më tepër »

3 vip-e me të njëjtin fustan! Kujt i ka hije më shumë?! (Foto)

Janë të shumta rastet kur këngëtaret shqiptare përpiqen të frymëzohen nga stili i njëra-tjetrës dhe përfundojnë duke u veshur njësoj. Ka ndodhur shpeshherë që të jenë veshur njësoj me  artiste të huaja, por kur një fustan vishet nga tre persona atëherë situata bëhet më tepër interesante. Fustani bombastik që kishte …

Më tepër »