Djali i Remzies e dërgon nusen e tij për drekë në këtë vend madhështor

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, përcjell ORAvip.

I fejuari i saj sot për drekë e ka dërguar në një vend kaq të bukur për të shijuar pamjen e ushqimin.

Si gjithmonë ajo duket shumë joshëse pranë djalit të Remzies.