Gjendet i vdekur 25 vjeçari, dyshohet se ka vrarë veten

Një person dyshohet se është vetëvrarë ditën e sotme.

Ngjarja është regjistruar në Roskovec, ku një i ri u gjet pa shenja jete në banesën e tij.

Ishin familjarët ata që panë 25-vjeçarin Elsid Isufaj, që dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri, të llojit pistoletë.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë çuar të riun në vetëflijim, ndërsa do të merren në pyetje edhe familjarët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje të rëndë.