Katastrofë për Milanin! Po ia rrëmbejnë yllin 30 milionësh që e transferoi verës

Wolves ekipi anglez e kanë bërë sulmuesin portugez të AC Milan, André Silva, objektivin kryesor të tyre të verës,përcjell ORAinfo.

Lajmi është bërë i ditur nga Sport Sun dhe 22-vjeçari thuhet se ka vlerë 33 milionë funte. Silva që nga transferimi i tij nga Porto drejt në Milan, nuk ka arritur që të përshtatet aq mirë me ekip italian.

Andaj një largim nga Milani për portugezin është fare pranë./ORAinfo/