Kështu e kaloi vikendin Kim Kardashian dhe partneri i saj

Kim Kardashian është një nga femrat më të komentuara të ekranit.

Ylli televiziv njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë asnjëherë.

Për vikend, ajo kishte vendosur të qëndronte pranë familjes së saj, ndërsa për ndjekësit solli imazhe në rrjete sociale.

Në një fotografi që postoi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga miliona persona, ajo shihet me partnerin e saj, Kanye West, vajzën North dhe djalin Saint.

Ky njëherësh nga ndjekësit e bukuroshes u konsiderua edhe si portreti më i bukur familjar i saj.

View this post on Instagram

Wyoming

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on