Lansohet “La Familia” nga S4MM dhe Noizy (Video)

Projektet e verës veç sa kanë filluar për reperin nga Shqipëria, Noizyn.Përpos këngës “Luj edhe pak”, që kishte publikuar para dy ditëve Noizy kësaj radhe vjen në një bashkëpunim me reperin S4MM.

“La Familia”, mban titullin kënga e publikuar nga dyshja për të cilën janë përkujdesur Don Gima dhe Sean Ferrari.

Po ashtu, Noizy sot pritet të lansoj “Drejt suksesit”, duetin me Alban Skenderaj ku shpresojmë që të priten mirë nga publiku.