Motoçikleta nga e cila nuk mund të rrëzoheni kurrë

Të gjithë ata që kanë pasur dëshirë, por edhe ata që janë bërë pronarë të një motoçiklete, kanë hasur në “pengesa” nga të afërm, të cilët u kanë vënë në dukje rrezikun që u kanoset nga mjetet me 2 rrota.

Por kjo çështje duket se në të ardhmen nuk do të jetë më problem, LTI Motors sjell versionin më të ri të motoçikletës që vetë-balancohet.

Versioni i quajtur C-1 peshon 364 kg dhe mund të arrijë brenda 6 sekondave shpejtësinë prej 100 kilometra në orë, transmeton tch.

Por fatkeqësia në të tilla raste është çmimi shumë i lartë, pasi për ta bërë tuajin nevojiten 24 mijë dollarë.