Noizy ‘kërcënon’ këngëtaren e famshme, i çon mesazhi në mes të natës: ‘Rri mir t’thash, se…’

Na ka treguar me postimet në Instagram se është i dashuruar pas bukuroshes Rihanna dhe jemi habitur të gjithë nga ngacmimet, që i ka bërë Noizy divës së muzikës në Instagram.

Jo vetëm fiksim, Noizy ka treguar se është mashkull tipik shqiptar, kur bie fjala për vajzën, që ka pikë të dobët.
Ndonëse e ka fiksim, reperi i ka dy fjalë për bukuroshen nga Barbados dhe i ka nisur një mesazh privat në DM.

“Rri mir t’thash”, shkruan Noizy në mesazhin që i ka dërguar Rihannës.