Pas dëmtimit, vjen lajmi shokues për Salah

BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbë Botërorin.

Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit.

Kujtojmë që një ndërhyrje e Ramos në minutën e 25 i ka nxjerrë krahun egjiptianit i cili doli nga fusha e lojës me lot në sy.